Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto dobrovolně poskytuji společnosti EXAMPLE a.s., IČ: 00000000, se sídlem Komenského 446/6, 466 01 Jablonec nad Nisou své osobní údaje, a to výše uvedenou e-mailovou adresu, za účelem zasílání obchodních sdělení touto společností. Společnost EXAMPLE bude ve vztahu k takto sděleným osobním údajům figurovat jako správce osobních údajů.

Jsem si vědom, že společnost EXAMPLE a.s. bude zpracovávat mé osobní údaje (e-mailovou adresu) do doby, než souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení odvolám. EXAMPLE a.s. se zavazuje, že osobní údaje nebudou poskytnuty našim obchodním partnerům a případná obchodní sdělení budou zasílána jen a pouze společností EXAMPLE a.s.

Bude-li obchodní sdělení obsahovat odkaz na webové stránky EXAMPLE a.s., jsem si vědom a souhlasím, že při prohlížení této webové stránky může v některých případech docházet ke zpracování mé IP adresy. Webová stránka EXAMPLE používá cookies a další technologie sledování.

Dále uvádím, že jsem si vědom, že souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli odvolat. Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů je možné učinit prostřednictvím webového odkazu, který je uveden v každém obchodním sdělení, které Vám bude zasláno. Takovéto odvolání bude mít za následek, že mnou poskytnuté osobní údaje již nebudou nadále zpracovány správcem pro účely zasílání obchodních sdělení.

Více o zásadách zpracování osobních údajů ve společnosti EXAMPLE a.s. se dozvíte zde. Práva a povinnosti, jež vyplývají ze zpracování osobních údajů, se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Načítám...