Pot pod kontrolou - hledejte oblečení s úpravou Polygiene
Blog

Pot pod kontrolou - hledejte oblečení s úpravou Polygiene

3. července 2020

Noste více, perte méně!

Pot je přirozenou reakcí na jakoukoli fyzickou aktivitu. Činnost ochlazování a zahřívání těla má na starost až 2,6 miliónů potních žláz v průměrném lidském těle a jsou velice zásadní pro zajištění našeho pohodlí.

Ve směsi s textilem vytváří pot vlhké a teplé prostředí, které je ideální pro množení a růst bakterií způsobujících zápach. Právě zápach uvolněný bakteriemi vede někdy i ke snížení sebevědomí u 90 % z nás a způsobuje, že 30 % z nás předčasně mění oblečení.

Materiál POLYEGIENE zabraňuje růstu bakterií způsobujících zápach přímo u zdroje.

Jedná se o antibakteriální úpravu materiálu (technologie využívající ionty stříbra), která neutralizuje zápach způsobený bakteriemi a plísněmi. Pot je bez zápachu, ale vytváří ideální prostředí pro růst bakterií, které pak způsobují zápach. Polygiene zabraňuje růstu těchto bakterií a plísní. Tato antibakteriální úprava materiálu splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a hygienu, dále splňuje nejnáročnější certifikaci na ochranu životního prostředí pro textil a je na seznamu Oeko-Tex = schválených produktů.

Díky této úpravě není nutné prát textilie tak často, šetříte tak vodu, energii, čas a peníze a také zlepšujete životnost produktu. Oblečení ošetřené technologií Polygiene bude bez zápachu, a proto jej lze před praním několikrát použít. Tuto vlastnost jistě oceníte při aktivním sportu, běhu či vícedenním přechodu hor.


Pro letní období je ideální zvolit oblečení z materiálů Apex – Lite / Apex – Pro / Apex d-fuse. Lehký a měkký materiál Apex D-Fuse rychle odvádí vlhkost od těla a poskytuje kvalitní ochranu před UV zářením. Materiál Apex-Lite je lehký a efektivně rychle odvádí vlhkost od těla.

Apex je velmi lehký, komfortní a maximálně prodyšný materiál. Budete mít skoro pocit, že na sobě nic nemáte.

Kombinací tohoto materiálu s antibakteriální povrchovou úpravou Polyegiene hravě porazíte pot a získáte tak pocit svěžesti po delší dobu.Zpět na články

Načítám...