Úvodní stránka » Novinky & akce » Univerzální batoh do přírody nebo do města - SYNERGY

21.08.2019 | Univerzální batoh do přírody nebo do města - SYNERGY

Obrázek

Jaký vybrat batoh?

Pokud zvažujete nákup batohu, ať už pánský nebo dámský, zvažte nejdříve k čemu ho budete používat. Je něco jiného vybírat batoh na každodenní nošení než vybírat batoh na delší výlety do přírody.

Zatímco u turistického batohu řešíte jeho hmotnost, zda má zádovou výztuž nebo polstrované ramenní popruhy, aby zajistil pohodlí vašim zádům, u městského batohu pak hledáte dostatek praktických kapes třeba na notebook a mobil, a aby tak nějak designově ladil k pracovnímu outfitu. Nepromokavé batohy, které jsou prvotně určeny pro cestování v přírodě, lze efektivně využít i při cestě do školy nebo do práce. Ideální objem městských batohů je od 20 do 30 litrů a v případě potřeby jej lze využít i na zabalení oblečení na víkendový pobyt.

Batoh do školy i do práce

 Dnešní studenti nechtějí jen splynout s davem, ale chtějí, aby batoh měl vychytávky, které jdou s dobou. Kapsa na notebook je samozřejmostí, ale měl by přehledně pojmout i power banku, harddisk a bonusem může být možnost vložení hydrovaku. Bez problému do nich dáte ještě svačinu s mikinou a ještě přitom budete s batohem vypadat stylově. Z práce není čas jet se domu převléknout, aby jste mohli vyrazit si do posilovny či bazénu, je přeci jednodušší vše ráno sbalit do batohu a prodloužit si tak příjemné sportovní chvíle.

Spolehlivý nosič

Pohodlný na nošení a velikostně akorát na pohodlný výšlap je batoh Montane Synergy, v nabídce o objemech 20 a 30 litrů. Jeho variabilita, velké množství kapes v minimalistickém designu vás jedině příjemně překvapí.

batoh synergy montane

  • přední komora s otevíráním víka ve stylu kufru pro oddělené uložení oblečení (Synergy 30)
  • odnímatelný stojánek na mobil
  • hlavní tělo batohu je vyrobeno z vysoce oděru odolného, výjimečně lehkého, oděru odolného materiálu RAPTOR Core  s trvanlivou voděodolnou úpravou DWR Super
  • dno batohu je z pevného a oděru odolného materiálu RAPTORU Resistance který chrání batoh proti oděru a poškozením

Vychytaný batoh na všestranné použití, o kterém ani nevíte, že ho máte na zádech. Tvarovaný, pevný zádový panel z pěny s odvětrávacími kanálky, které odvádí pot, stékající vodu a odvětrávají záda. Hlavní komora s vnitřním organizérem hravě pojme hydrovak, do pohodlného polstrování usadí tablet nebo laptop, kabely i telefon.

Předností je možnost připevnění helmy, bot i větrovky.  Dvě elastické boční síťové kapsy pro bezpečné uchycení např. lahve nebo trekových holí.

 

Ať už si jdete sednout  do kavárny, plánujete návštěvu galerie nebo chcete mít volné ruce při cestě tramvají do práce, tento univerzální batoh se stane věrným pomocníkem na vašich každodenních cestách.


Univerzální batoh do přírody nebo města


« Zpět