Úvodní stránka » Novinky & akce » Ultralehká běžecká vesta VIA Gecko Vest - JEDEN SVĚT, JEDNA CESTA

30.07.2019 | Ultralehká běžecká vesta VIA Gecko Vest - JEDEN SVĚT, JEDNA CESTA

Obrázek

To co si sbalíte, není jen o tom, co potřebujete, ale i o tom, co si chcete dopřát.  Ať už si chcete vyběhnout jen tak pro radost anebo jste v tréninku na nejbližší trailový závod, je dobré při delším běhu počítat se změnou počasí, pravidelnou hydratací a doplňovat energii.

 Kam s tím vším? Co s klíčemi a telefonem? Kam s lahví? Nechcete být přeci ověšeni jako vánoční stromeček.

S vestou MONTANE Via Gecko Vest budete mít ruce volné a můžete si vzít i něco navíc – třeba tyčinku, když vás přepadne hlad nebo lehkou bundu při nepřízni počasí. Využijete ji i při tréninku, kdy tak vytváříte přirozenou zátěž, kterou by jste si jinak nevzali – při samotném závodě se vám pak poběží lehčeji a hlavně rychleji.

 

 • První věc, která vás na vestě VIA Gecko zaujme je šíře popruhů, která přechází přes horní část ramen. Je natolik široká, aby zajistila pohodlí při aktivním pohybu, nikde netlačí a nezařezávají se a na druhou stranu nemáte pocit, že máte batoh, jedná se stále o ultralehkou běžeckou vestu. Úzké popruhy by vám postupem času mohli způsobit bolest, napětí na krku a otlaky během dlouhého běhu.
 • Konkurenční výhodou jsou nastavitelné elastické hrudní popruhy se zapínáním na háček s více upevňovacími body. Najdete zde celkem 3, většina má pouze 2. Třetí popruh dělá opravdu zázraky, díky němu běžecká vesta lépe přilne k vašemu tělu, že skoro zapomenete, že ji máte na sobě. Popruhy lze individuálně přizpůsobit během několika sekund.

bezecka vesta montane

Rozmístění kapes je velmi praktické. Většina vest disponuje 2 kapsami na měkké láhve o objemu 500 ml, samozřejmě, vesta VIA Gecko Vest je má také, ale jedna z nich má něco, co ostatní nemají. Je to zip! Takže máte možnost volby, zda ji využijete na láhev anebo do ní ukryjete něco důležitého, co potřebujete mít v bezpečí. Kapsy jsou opravdu prostorné a láhve lze vkládat bez námahy.

 • Nad těmito kapsami máte na pravé straně další praktickou kapsu na zip, třeba na telefon a drobné, naleznete zde i odnímatelnou nouzovou píšťalku. Na levé straně oceníte kapsu na tyčinku nebo energetický gel. Na používání těchto kapes není potřeba příliš velké koncentrace, což znamená, že veškerou energii můžete soustředit na běh.
 • Další velké, elastické prostorné kapsy jsou po obou stranách vesty, které jsou snadno přístupné, aniž by jste museli sundávat vestu. Uložíte zde věci, které budete potřebovat pravděpodobně nejvíce – jídlo, rukavice, triko…
 • Nakonec na zádech máte velkou elastickou kapsu, do které můžete vložit vše ostatní nebo věci pro případ nouze (nepromokavou lehkou bundu, návleky, náhradní oblečení, mapu, lékárničku).

 

V závislosti na tom, jak moc jste vestu naplnili, bude záležet, zda budete nuceni vestu při užívání nandávat a sundávat. Pokud snadno vyndáte a zandáte bundu, aniž by jste vestu sundali, tak jste sbalili opravdu efektivně. Poslední věc, kterou potřebujete při závodě, je ztráta času. A proto, na všech těchto vlastnostech opravdu záleží.

 

Bežecká vesta VIA Gecko Vest vám umožní proběhnout občerstvovací stanicí během několika sekund a vyběhnout opět s plnými kapsami.

 • A na závěr to nejlepší. Připínací poutka na běžecké hole, přístupné bez nutnosti sundání batohu. Běžecké hole jsou při běhu v terénu čím dál více populárnější. A upřímně, pokud je při závodě nemáte a všichni ostatní ano – jste v nevýhodě právě vy. Bez nich skoro nemáte šanci na srovnatelný výsledek se závodníky s holemi. Hole velmi významně mohou pomoci ulehčit nohám v prudkých stoupáních i krkolomných sebězích, kde odlehčí kolenům. Inteligentní systém uchycení holí zajišťuje jejich stabilitu a snadné použití.

 

Ultralehká běžecká vesta VIA Gecko Vest je všestranným pomocníkem pro ty, co milují nejen běh, ale i ostatní sporty. Kombinuje v sobě univerzálnost, praktičnost a výkon a to vše za dostupnou cenu.

Chcete se přeci dostat daleko a rychleji a při tom všem i lehčeji!


VIA Gecko Vest

Ultra lehká běžecká vesta

Technické shrnutí a rekapitulace:

 • váha 200 g (velikost S-M)
 • kapacita 3 l
 • unisex
 • vyrobeno z materiálu CONTACT Flyte Mesh, který je pevný, rychleschnoucí a vysoce prodyšný
 • Polygiene antibakterální úprava, která neutralizuje zápach způsobený bakteriemi a plísněmi
 • ergonomicky tvarovaná vesta je navržená tak, aby pohodlně zatížila tělo batohu při pohybu
 • elastická oka na uchycení hadičky hydrovaku
 • Cena s DPH: 1 854,00 Kč

 


 

 


« Zpět