Úvodní stránka » Novinky & akce » Proč nosit kraťasy? Jednoduše, protože je léto!

24.07.2019 | Proč nosit kraťasy? Jednoduše, protože je léto!

Obrázek

Nechcete přeci strávit celé léto v klimatizovaných nákupních centrech, nechcete se doslova pařit v kalhotech a vnímat pot stékající po nohou. Kraťasy užijete na výletech za dobrodružstvím, při válení u moře a když máte dobrého šéfa, jistě vám dovolí nosit kraťasy i do práce – kraťasy MONTANE vás jistě ochladí a zachováte si svůj styl i v létě!

A jsou i tací mezi námi, kteří nedají dopustit na pohodlí kraťas a nosí je po celý rok.

 

  • Najděte si ten správný styl

Někdo potřebuje kraťasy na každodenní nošení, někdo odolné na horolezectví, někdo vzdušné na běhání. Naštěstí neexistují jen jedny kraťasy, v naší nabídce najdete přesně ty jedinečné, které uspokojí vaše potřeby.

Chcete-li se ujistit, že budete mít pohodlí při nošení, přizpůsobte výběr kraťasů podle své oblíbené aktivity. Volte kraťasy, které obsahují syntetický materiál, který vám zaručí prodyšnost a rychleschnoucí vlastnosti, lehký strečový materiál vás zase nebude omezovat v aktivním pohybu. Bavlna je sice pěkná na dotek a měkká, ale těžko z ní dostanete nashromážděný pot.

Pokud aktivně běháte, zvažte i antibakteriální povrchovou úpravu tkaniny, minimalizujete tak bakterie způsobující zápach. Výhodou je i přítomnost antireflexní prvků pro aktivní pohyb v noci nebo ochrana proti UV záření.

montane kratasy

  • Kapsy: Ano, prosím

Kdo by chtěl stále nosit batoh na zádech, když můžete to nejnutnější dát do kapes. Kapsy na drobné, doklady a telefon jsou nutností. Kapsy na zip jsou ideální a bezpečné, zvažte však  zda jsou i snadno přístupné a velkou roli hraje i kvalita zipu. Větší kapsy umožní větší náklad, ale například při běhu se stávají zbytečnými.

  • Opasek

Opasek musí dokonale sedět vašemu tělu. Příliš těsný bude tlačit, příliš volný vás může vystavit trapné situaci, kdy vám kraťasy padají. Najděte si ten správný střih, kde látka v pase plynule přilne ke kůži. Levné kraťasy mají většinou nadbytek látky v pase, a to vy rozhodně nechcete. Kvalitní kraťasy se nebudou chovat jako starý vytahaný svetr.

 

Svítí venku sluníčko? Tak na co čekáte, popadněte svoje oblíbené kraťasy a hurá k vodě, do skal, na tůru do hor či pokořit trailrunningovou výzvu.

montane kratasy

 

DÁMSKÉ KRAŤASY

Dámské větru a vodě odolné strečové kraťasy

Dámské lehké všestranné kraťasy

 

PÁNSKÉ KRAŤASY

Lehké strečové a větru odolné kraťasy

Lehké strečové a větru odolné kraťasy

Super lehké technické běžecké kraťasy

« Zpět