Úvodní stránka » Novinky & akce » Plánujete výlet do hor? Víme, do čeho zabalíte vaši výbavu.

13.05.2019 | Plánujete výlet do hor? Víme, do čeho zabalíte vaši výbavu.

Obrázek

„Zabalit více“, ale „nést méně“!

Znáte ten pocit, kdy po celodenním nošení sundáte ze zad těžký batoh a říkáte si, proč je to tak těžké? Také při balení batohu přemýšlíte nad váhou? Potřebuji extra ponožky? Proč je ten stan tak velký, že se ani nevejde do batohu? Na čem budu spát? Chcete si výpravu do přírody opravdu užít a přestat trápit nejen vaše záda?

Sbalit batoh na trek tak, aby vám v kritickém okamžiku nic nechybělo, je tak trochu věda. A vybrat ten správný batoh se zdá být oříškem. Rádi vám s výběrem pomůžeme a vy se tak můžete soustředit jen na plánování svých zážitků. 

 

  • Super lehký turistický batoh, YUPIK 65, univerzální pevný batoh na vícedenní turistiku a jeho dámský model SIRENIK 65

  • Super lehký turistický batoh, YUPIK 50, univerzální pevný batoh na vícedenní turistiku

 

Batohy v sobě kombinují praktičnost a zachování nízké hmotnosti. Nový tvarovaný zádový systém ZephyrAD z pěny s odvětrávacími kanálky, které odvádí pot,  je nastavitelný pomocí ramenních popruhů.

Horní vstup do batohu disponuje asymetrickým dvojitým límcem, který pokud máte odklopené víko, zabraňuje nasněžení nebo napršení do batohu. Horní víko je odepínací a dá se použít jako příruční přenosná kapsa.

Dvě velké strečové kapsy zepředu na batohu mají přístup na zip a jsou skvělé pro uložení nejen mokrého oblečení, ale i věcí, které potřebujete mít rychle po ruce.

Dostatek prostoru za hlavou umožňuje volný pohyb hlavy i s přilbou, která je nutná na výpravách ve vysokých nadmořských výškách.

montane batohy do hor

 

  • Kvalitní materiály

Hlavní tělo batohu je vyrobeno z vysoce odolného a oděru odolného materiálu RAPTOR Featherlite s Rip-stopovou úpravou a voděodolným zátěrem, na dno batohu je použit pevný a odolný materiál RAPTOR Endurance, který chrání batoh proti oděru a poškození. Ramenní popruhy a bederní popruh je z materiálu CONTACT Air Mesh Plus, který nepoškozuje svrchní membránové oblečení při plné zátěži a extrémním používání.

 

  • A hlavně to nejdůležitější: nízká hmotnost

Batoh Montane YUPIK 65 je jedním z nejlehčích batohů o objemu 65 litrů dostupných na trhu. Jeho minimální váha je neuvěřitelných 1591 g.  Umožňuje vám "zabalit více, ale nést méně", což z něj činí dokonalého partnera pro výpravy do divočiny.

Batoh Montane YUPIK 50 je plně vybaven natolik, aby vám poskytl vše potřebné. Díky němu budete cestovat lehčeji a rychleji.  Váha 1540 g vám umožní zažít absolutní svobodu cestování.

Batoh Montane SIRENIK 65, dámský batoh, o váze 1410 g, patří rovněž do kategorie nejlehčích dámských batohů o objemu 65 litrů na trhu.

 

Detailní popis všech vlastností batohů naleznete na stránkách každého z batohů.

 

montane batohy do hor

« Zpět