Úvodní stránka » Novinky & akce » Montane pomáhá ženám

17.10.2019 | Montane pomáhá ženám

Obrázek

Montane podporuje a pomáhá!

Montane se spojil s nadací Woman's Back, aby pomohl ženám, které překonaly rakovinu prsu. Společně vyvinuli speciálně upravený batoh, díky kterému se ženy nemusí omezovat v oblíbených aktivitách, užívat si pohyb v přírodě a života obecně.

montane batoh

Woman's Back je speciálně navržený a patentovaný batoh, který snižuje riziko vzniku lymfedému u žen, které prodělaly rakovinou prsu a vybízí je k aktivnímu životu.

Tento nápad vznikl na základě osobní zkušenosti Marie Prandi, která podstoupila operaci poté, co u ni byla diagnostikována rakovina prsu v roce 2015. Následující léto si Maria, velká milovnice přírody, slíbila, že si nenechá ujít činnosti, které tolik milovala. A k tomu potřebuje právě batoh. V té době na trhu neexistoval žádný batoh bez rizika možnosti vzniku lymfedému.

batoh montane

Takže, přirozeně, jedinou možností bylo takový batoh vymyslet!


Woman's Back disponuje třístupňovým zapínacím systémem, který je možné libovolně přizpůsobit potřebám každé ženy. Tento systém byl vyvinut ve spolupráci s nemocnicí Sant Pau a testován v řadě outdoorových aktivit. V nabídce jsou batohy:

  • Montane Women's Oxygen 24 L Saskatoon Berry
  • Montane Women's Oxygen 24 L Black
  • Montane Women's Featherlite 21 L Saskatoon Berry
  • Montane Women's Featherlite 21 L Antarctic Blue

 

Je to příběh úsilí a překonání bez omezení.


Více informací naleznete na stránkách Woman's Back.


« Zpět