Úvodní stránka » Novinky & akce » Montane lezecká kolekce

31.07.2018 | Montane lezecká kolekce

Obrázek

Představujeme vám novinky pro rok 2018, které jsou ideální pro lezení na skalách a v horách. Pro chladnější lezení na jaře, nebo během podzimního babího léta vám při jištění na štandu poskytnou dostatečnou tepelnou ochranu a přitom vám nebudou bránit v pohybu v náročných lezeckých pasážích. Jsou lehké a odolné vůči oděru, vhodné pro vícedélkové lezení a lezení v horách.


Montane Spider Hoodie

Lehká strečová mikina z teplého fleecového materiálu PONTETORTO Technostretch, který je pevný, rychleschnoucí a prodyšný. Tento materiál je směsí polyesteru, cordurového nylonu a elastanu.

2 880,-Kč

KATALOG


Montane Alpine Stretch Pants

Lehké elastické kalhoty technického střihu z odolného materiálu. Kalhoty vyrobeny ze strečového materiálu Granit Stretch, který výborně odvádí vlhkost a je rychleschnoucí.

2880,-Kč

KATALOG

 


Montane Alpine Equaliser Jacket

Lehká, příjemná technická bunda do suchého počasí. Chrání proti chladu a větru při jištění pod skálou, nebo ve stěně. Výborná i na lezení. Technický střih neomezuje v pohybu. Bunda vyrobena ze strečového, lehkého, rychle schnoucího,
větru a vodě odolného materiálu Wind Barrier Dynamic s úpravou DWR.

4 880,-Kč

KATALOG

 
 


Montane Featherlite Alpine 35

Super lehký, technický batoh pro horolezectví a alpinizmus. Jedna velikost batohu M-L = 45 - 53 cm délka zad. Hlavní tělo batohu je vyrobeno z vysoce odolného, pevného a přesto lehkého RAPTORU Featherlite 100, materiálu s povrchovou úpravou, která chrání materiál proti oděru a roztržení.

2 230,-Kč

KATALOG

 
 

« Zpět