Úvodní stránka » Novinky & akce » Icarus a Phoenix - revoluční tepelný komfort

13.11.2017 | Icarus a Phoenix - revoluční tepelný komfort

Obrázek

Nový izolační materiál Primaloft ThermoPlume

Pro letošní zimní sezónu se Montane spojili s firmou PrimaLoft® a vyvinuli dva modely bund, pánskou Icarus a dámskou Phoenix, s použitím nového izolačního materiálu ThermoPlume®. Tento materiál je v současnosti nejmodernějším pokrokem ve vývoji syntetického peří. Je to momentálně nejúčinnější syntetická izolace. Napodobuje plynulost, jemnost a ladnost husího peří ještě více než kdy předtím. ThermoPlume je nadýchaný a zároveň stlačitelný stejně jako peří, a přitom si zachovává všechny výhody tradiční syntetické izolace značky PrimaLoft, na které jsme zvyklí a máme je vyzkoušené - udržuje nás v teple i když navlhne.

Část produktové řady PrimaLoft Black Insulation Range, právě materiál ThermoPlume, je vyroben ze 60% recyklovaných materiálů a tento trend jsme dodrželi i u ostatních použitých materiálů. Vnější textilie je PERTEX® QUANTUM ECO, lehký a větru odolný materiál, který je díky impregnaci výborně odolává i vodě. Vnitřní tkanina je podšívka PEAQ Synthetic ECO, která je mimořádně pohodlná na dotyk a vysoce prodyšná.

Montane Icarus Phoenix

Bundy Icarus a Phoenix byly navrženy tak, aby poskytovaly izolaci jak při pohybu, tak i když odpočíváte, jako samostatná bunda nebo jako součást systému vrstev. Díky kombinaci mikro a nano vláken mají bundy Icarus a Pheonix těsný střih, který kopíruje tělo, a zachovává dynamickou volnost pohybu potřebnou v horách. Jsou ideální pro alpinismus, horskou turistiku a skitouring. Pro zimní sporty je to produkt, který musíte mít.

Téměř dokonalé napodobení peří při zachování vlastností syntetických materiálů značky PrimaLoft ve vlhkém prostředí dodali našim novým produktům Icarus a Phoenix Jacket inovativní vlastnosti, a nabízí zákazníkům špičkové oblečení.

Montane Icarus JacketMontane Phoenix Jacket

PÁNSKÁ ICARUS                          DÁMSKÁ PHOENIX

Montane Icarus             Montane Phoenix Jacket

 

« Zpět