Úvodní stránka » Novinky & akce » Ajax Jacket - novinka 2017

06.11.2017 | Ajax Jacket - novinka 2017

Obrázek
Nová bunda z kolekce podzim zima 2017!
Bunda je vyrobena z lehkého materiálu 40 Dennier GORE-TEXU a vyztuženého 70 Dennier GORE-TEXU s vysokou odolností vůči oděru, materiál s trvalou voděodolnou úpravou DWR. Technologie šití 12-13 stehů / 1 inch (palec) na všech švech (běžný počet stehů - 8 / inch) = pevné, čisté a silné švy. Bunda má zdokonalenou technická konstrukce, která zabraňuje zvedání spodního okraje bundy při zvedání rukou. Ergonomicky šité rukávy usnadňují pohyb (kloubová ramena, kloubové lokty), zadní díl je mírně prodloužený. Nastavitelná kapuce se stahováním na třech místech se dá snadno nastavit pouze jednou rukou. Kšilt je vyztužený a velikost kapuce je nastavitelná, lze ji přetáhnout i přes lezeckou přilbu.
Horní část vnitřní légy hlavního zipu je kryta jemným microfleesem, horní zakončení zipu je překryto látkou z důvodu bezpečnosti.
Zapínání na obousměrný, voděodolný zip YKK AquaGuard Vislon (zip krytý vnitřní légou s odvodňovacím kanálkem). Kapsy mají YKK voděodolné zipy matte Aqua Guard a ergonomická poutka pro snadné uchycení. Kapsy mají lepené švy. Na konci rukávů je stahovací manžeta na suchý zip, která slouží k ochraně rukou v nepříznivém počasí. Stahování spodního okraje bundy zabraňuje úniku tepla, stahovací přezky jsou ploché, a proto netlačí, pokud máte na zádech batoh nebo lezecký úvazek.
Bunda se vyrábí v několika barvách, aby si každý mohl vybrat.
Montane Ajax Jacket Montane Ajax Jacket Montane Ajax Jacket

Montane Ajax Jacket

« Zpět