Úvodní stránka » Novinky & akce

09.12.2019

Obr.

Úprk do tepla - Bolaven Trail v Laosu

Naše ambasadorka Petra Mücková je právě na cestách po Laosu, jednak za teplem a cestováním, ale i účasti na ultratrailovém závodě Bolaven Trail.

Podrobnosti

04.12.2019

Obr.

Rukavice a čepice – drobná nutnost k zimním radovánkám!

Prochladlé ruce a hlava mohou výrazně pokazit váš zážitek ze zimy.

Čepice a rukavice by měly poskytnout teplo, ochránit před sněhem, deštěm i větrem a zároveň odvést vlhkost a pot od pokožky a udržet vše v suchu a teple.

Podrobnosti

25.11.2019

Obr.

Jak zajistit, aby bunda nepromokla? Jak se vyznat v membránách?

Bunda Montane Pac Plus vám pomůže porozumět důležitým parametrům nepromoku. Doufat v nejlepší a být připraven na nejhorší. Pokud berete vaše dobrodružství vážně, znamená to mít se sebou vždy záložní oblečení, které vám zajistí sucho a teplo, ale bude zároveň lehké, prodyšné a sbalitelné.

Podrobnosti

19.11.2019

Obr.

Letím tristo hrmených!

Juraj Koreň, ambasador značky Montane a Petzl, pochází z Kremnice na Slovesku a netají se tím, že se v oblacích cítí často lépe, než-li na zemi. Patří mezi jedny z nejlepších paraglidistů.

Přinášínáme vám jeho dojmy z dobrodružného projektu Seven Virgin Summits.

Podrobnosti

01.11.2019

Obr.

Batoh MONTANE FAST ALPINE 40 – ten pravý parťák do výbavy horolezce!

Ať už se pohybujete v zasněžených horách, chystáte se na skalní výstup anebo si jen užíváte alpského dobrodružství, batoh FAST ALPINE 40 je dost veliký na to, aby pobral běžnou lezeckou výbavu.

Podrobnosti

22.10.2019

Obr.

Neobvykle vzrušující dobrodružství

Dobrodružství je posouvat sebe sama, překonávat překážky a dobýt cíle, o kterých ani nevíte, že jich můžete dosáhnout. Dobrodružství je poznávat nová místa, nové kultury a nové lidi.
Ale tu pravou hodnotu najdete mnohem hlouběji, ukrytou v nás.

Nick Morris, ambasador značky Montane, nám vyprávěl o tom, co pro něj dobrodružství znamená a proč z něj může těžit každý…

Podrobnosti

17.10.2019

Obr.

Montane pomáhá ženám

Montane se spojil s nadací Woman's Back s cílem poskytnout bezpečný a pohodlný batoh, který pomůže těm, které překonaly rakovinu prsu, užívat si pohyb v přírodě a obecně života.

Podrobnosti

04.10.2019

Obr.

Co si obléci na podzim, jaký je rozdíl mezi „péřovkou a primaloftkou“?

S blížícím se sychravým počasím by člověk nejraději zůstal ráno v teplé posteli, ať už spí pod péřovou nebo syntetickou přikrývkou. A proč si neprodloužit tento příjemný pocit i cestou do práce?

Začít nový den s dobrou náladou, to by chtěl přeci každý. Stačí si obléci funkční bundu, která vás udrží v teple i suchu za každého počasí.

Podrobnosti

26.09.2019

Obr.

Ďurifuk na Redbull X-Alps 2019

Juraj Koreň, ambasador značky Montane, pochází z Kremnice na Slovesku a netají se tím, že se v oblacích cítí často lépe, než-li na zemi. Patří mezi jedny z nejlepších paraglidistů, kteří se specializují na disciplínu hike & fly.

A mezi takové závody se řadí Redbull X-Alp.

Podrobnosti

18.09.2019

Obr.

Testujeme bundu Montane Hydrogen Direct Jacket

Matt je profesionální horský průvodce a ambasador značky Montane ve Velké Británii a dostal příležitost řádně otestovat bundu HYDROGEN DIRECT JACKET v drsných horských podmínkách.

Přinášíme vám jeho praktické zkušenosti !

Podrobnosti

RSS RSS kanál této skupiny

Email Odebírat zprávy e-mailem